• 077-33340214
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

مرکز گناوه

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

رئيس مركزآموزش فنی وحرفه ای برادران گناوه گفت: آموزش های مهارتی می بایست در سبد توانمند سازی مدد جویان کمیته امداد امام خمینی(ره) قرار گیرد تا باعث استقلال اقتصادی آنها شود.


امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

رئيس مركز آموزش فني و حرفه اي برادران گناوه گفت: از ابتدای سال تاکنون 200 سرباز وظیفه با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی در 15 رشته شغلی آموزش هاي مهارتي را فرا گرفته اند.


امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

رئيس مركز آموزش فني و حرفه اي برادران گناوه گفت: توسعه انسانی رکن اصلی توسعه پایدار است و باید برای ارتقای کیفیت آموزش در کشور تلاش شود و ضمن آن دانش آموزان هم به فکر آینده خود بوده و سعی در موفقیت و یادگیری مهارت داشته باشند.


امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

فرماندار شهرستان گناوه گفت: سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای باید به سمت تحلیل نیازهای جامعه و برگزاری دوره‌های آموزشی متناسب با نياز منطقه اي حرکت کند.

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان بوشهر ،غلامرضا مهر جو در نشست با رئيس مركز آموزش فني و حرفه اي برادران گناوه از فعالیت ها و تلاش های کارکنان  آموزش فني و حرفه اي در راستای ترویج و اشاعه فرهنگ مهارت آموزی تقدیر و خواستار برنامه ریزی دقیق در جهت اجرای دوره های آموزشی با کیفیت و اثر بخشی بالا در مسیر اشتغال و رفع معضل بیکاری شد.

وي ضمن تبریک  هفته ملی مهارت و ترویج آموزش های فنی و حرفه ای افزود: مراکز آموزش فنی وحرفه ای مکانی است که برنامه ریزی دقیق در جهت اجرای دوره های آموزشی با کیفیت و اثربخشی بالا دارد و قطعا بسترساز زمینه اشتغال خواهد بود و رفع معضل بیکاری را سرعت می بخشد.

مهرجو با بيان اينكه آموزش های مهارتی فنی و حرفه ای، راهکار مناسبی برای رفع معضل بیکاری و ایجاد اشتغال در شهرستان گناوه است،اضافه كرد: تربیت نیروهای مهارتی برای ایجاد فرصت های جدید شغلی باید مورد تاکید قرار گیرد.

فرماندار گناوه  نقش و جایگاه آموزش‌های فنی و حرفه ای در جامعه و بها دادن به این آموزش ها در بین خانواده ها و جوانان و بویژه دانش آموزان را ضروری دانست و تصريح کرد: اگر از ابتدا رویکرد آموزش تحصیلی، مهارت افزایی بود، امروزه با حجم زیاد فارغ اتحصیلان بیکار مواجه نبودیم، چرا که بهترین و کاربردی‌ترین مهارت‌هایی که امروزه می‌تواند به دانش آموزان در مدارس آموزش دهند، مهارت‌هایی است که توسط مراکز آموزش فنی و حرفه ای ارائه می شود، که بسیار جنبه کاربردی‌ برای جوامع امروزی دارد.

رئيس مركز آموزش فني و حرفه اي برادران گناوه هم با بیان اینکه بیش از ۵۰ حرفه در مرکز فنی و حرفه ای برادران گناوه آموزش داده می‌شود، گفت: در سال گذشته با توجه به شرايط كرونايي جامعه بيش از  هزار و صد  نفر از خواهران و برادران مهارت‌های مختلف را  در اين مركز آموختند.

بهرام مكاري پور با اشاره به اینکه مهم‌ترین عنصر ایجاد اشتغال نیروی انسانی کارآمد و ماهر است، اظهار داشت: نیروی انسانی می‌تواند در چرخه اقتصادی نقش زیادی ایفا کند و در امر تولید تأثیرگذارترین کمک را انجام دهد.

وی توانمندی و کسب مهارت را لازمه اثربخشی نیروی انسانی دانست و افزود: هدف مراکز فنی و حرفه‌ای تربیت نیروی کار ماهر و نیمه ماهر در تمامی بخش ها بخصوص بخش‌های صنعت، کشاورزی و خدمات از طریق دوره‌های آموزشی برابر استانداردهای آموزشی در کارگاه‌های مجهز و با حضور مربیان مجرب ارائه می‌دهد.

مكاري پور تصریح کرد: بیش از ۷۰ درصد آموزش‌های فنی و حرفه‌ای به کارهای عملی اختصاص داده شده است تا بدین ترتیب کارآموز توان فعالیت در بازار کار را داشته باشد.


امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

رئيس مركز آموزش فنی و حرفه‌ای گناوه، گسترش آموزش های فنی و حرفه ای در کشور و  استان را منطبق با استانداردهای بین المللی عنوان کرد و ضرورت تقویت فرهنگ مهارت آموزی جوانان را با هدف رفع مشکل بیکاری درجامعه مورد تاکید قرار داد.


امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

معاون آموزش،پژوهش و برنامه ريزي فني و حرفه اي استان بوشهر گفت: ارائه آموزش های مهارتی بر اساس نیاز سنجی های منطقه ای و گسترش در بین جوانان، گامی برای توسعه اشتغال پایدار و گسترش فرهنگ کارآفرینی است.

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان بوشهر، پروين ليراي زاده در بازديد از كارگاه هاي مركز آموزش فني و حرفه اي گناوه با تاکید بر توسعه آموزش ها ی مهارتی متناسب با نیاز روز و بازار كار هر منطقه اظهار داشت : تربیت نیروی ماهر و متخصص، مطابق با نیاز بازار کار، ضرورت اشتغال پایدار در هر شهرستاني است.

وي با اشاره به ظرفيت هاي مهم اشتغالزايي در شهرستان گناوه در حوزه دريا و گردشگري ،اضافه كرد: فراگیری مهارت های فنی و حرفه ای کلید اشتغال پایدار در کشور است و براساس همین امر و با توجه به رشد بالای بیکاری در نقاط مختلف کشور و استان بوشهر، نیاز است تا ترویج فرهنگ مهارت آموزی با همت همه دستگاههای اجرایی و همه مردم بر اساس پتاسيل هاي موجود در هر شهرستان گسترش یابد.

ليراوي زاده مهارت‌آموزی را زمینه‌ساز ایجاد فرصت‌های شغلی مناسب، پایدار و مولد دانست و اظهار كرد: ۴۰ درصد از کارآموزان مراکز فنی و حرفه‌ای گناوه بر اساس ظرفيت هاي شهرستاني و استاني جذب بازار کار شدند.

معاون آموزش،پژوهش و برنامه ريزي فني و حرفه اي بوشهر با بیان اینکه شهرستان گناوه دارای ظرفیت‌های مناسبی در جهت توسعه مهارت‌آموزی است،تصريح كرد: آموزش فنی و حرفه‌ای با بهره‌گیری از اساتید مجرب در رشته‌های مختلف هنری، صنعتی، کشاورزی و سایر رشته‌های موردنیاز جوانان ظرفیت بسیار خوبی برای آموزش و توانمندسازی جوانان در سطح استان بوشهر دارد که به‌نوعی مغفول مانده‌اند و نیازمند حمایت احاد مردم در سطح استان است.

ليراوي زاده با بیان اینکه تلاش بر این بوده که ورود تکنولوژی در کنار آموزش‌های بومی و منطقه‌ای در اولویت کاری باشد، گفت: بر این اساس، امروز بهترین کارگاه‌ها با بیشترین امکانات را در استان بوشهر تجهیز کرده‌ایم و این روند در همه شهرستان‌ها ادامه دارد.

 


سرخط خبرها

UP TOGGLE DOWN

امام جمعه دیر: مددجویان شهرستان دیر برای اشتغال و کارآفرینی توانمند شوند

امام جمعه دیر گفت: مددجویان شهرستان دیر برای اشتغال و کارآفرینی توانمند شوند.

مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان بوشهر: نقش مسابقات ملی مهارت در ترویج فرهنگ مهارت آموزی کار وکارآفرینی بی بدیل است

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهرگفت: مسابقات ملی مهارت بستر مناسب برای رقابت سالم بین مهارت...

مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان بوشهر: دیپلم افتخار نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت رشته آشپزي به مهارت آموزی بوشهري رسيد

مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان بوشهر  از کسب دیپلم افتخار نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت در...

مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان بوشهر: مهارت آموزي هزار و هفتصد نفر از آسيب ديدگان و در معرض آسيب اجتماعي در استان بوشهر

مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان بوشهر گفت: بيش از هزار و هفتصد نفر از آسيب ديدگان و در معرض آسيب اجتماعي...

رئيس مركز سنجش و ارزشيابي مهارت فني و حرفه اي استان بوشهر: مهارت آموزي و كارآفريني با اشتغال پیوندی جدا نشدني دارد

رئيس مركز سنجش و ارزشيابي مهارت فني و حرفه اي استان بوشهر گفت: کارآفرینان با حضور درکلاس های فنی و...

معاون آموزش،پژوهش و برنامه ريزي فني و حرفه اي استان بوشهر: مهارت آموزی کلید دست یابی به کارآفرینی و اشتغال در هر منطقه اي است

معاون آموزش،پژوهش و برنامه ريزي فني و حرفه اي استان بوشهر گفت: مهارت آموزی و تربیت نیروی ماهر در...

مدیرعامل پروپیلن جم: توجه به مهارت افزایی دانش آموزان گامی در راستای توسعه متوازن است

 مدیرعامل پروپیلن جم گفت: توجه به مهارت افزایی دانش آموزان گامی مؤثر در راستای توسعه متوازن است.

مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان بوشهر: مهارت آموزي بيش از 19 هزار نفر با آموزش هاي مهارتي در استان بوشهر

مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان بوشهر گفت: در شش ماهه اول سال جاري 19 هزار و 316 نفر با شركت در...

تمام حقوق مادی و معنوی برای اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر محفوظ می باشد