• 077-33340214
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

مرکز دیر

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان دیر گفت: به منظور توانمندسازی سربازان در دوره خدمت برای ورود به بازار کار پس از اتمام دوره سربازی، آموزش‌های مهارتی با همکاری سپاه ناحیه سید الشهدا دیر به صورت گسترده ارائه می‌شود.


امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان دیر گفت: همزمان با هفته ملی مهارت مجوز نخستین دپارتمان صنایع دریایی، بندری و شیلات آموزش فنی و حرفه ای کشور در این شهرستان صادر شد.


امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

امام جمعه دير بر ضرورت ترویج فرهنگ مهارت آموزی تاکید کرد و گفت: یکی از مشکلات امروز جامعه اشتغال است و سازمان فنی و حرفه‌ای باید افراد متخصص و کارآزموده تربیت کند.


امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

با هدف ارتقاء سطح توانمندی های مهارتی ، حرفه ای و شغلی  و همچنين در جهت ایجاد زمینه اشتغال پایدار جامعه هدف بهزیستی تفاهم نامه همكاري فی مابین مرکز آموزش فنی و حرفه ای و اداره بهزیستی شهرستان دیّر منعقد شد.


امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

به مناسبت هفته ملی مهارت چهار آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد در شهرستان دیر افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان بوشهر،مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای درآئين افتتاح اين آموزشگاه هاي آزاد فني و حرفه اي گفت: آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در توسعه کشورها نقش مهمی دارند از این رو هفته مهارت می‌تواند نقش مهمی در راستای ترویج فرهنگ مهارت‌آموزی در جامعه داشته باشد.

عبدالمجید دراهکی افزود: مهارت‌ها به طور مستقیم در اشتغال  و بازار کار نقش مهمی دارند که مجموعه فنی و حرفه‌ای باید تمام تلاش خود را در این هفته برای ترویج آموزش‌های مهارتی در بین قشرهای مختلف جامعه به کار گیرد.

وی با اشاره به فعالیت 210 آموزشگاه آزاد در استان بوشهر گفت: ۳۰ درصد آموزش‌های مهارتی به صورت نظری و ۷۰ درصد حضوری و آزمون‌ها نیز به صورت مجازی و آنلاین برگزار می‌شود.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر بیان کرد: سال گذشته ۴۰ هزار نفر در بخش دولتی و خصوصی آموزش‌های مهارتی را در استان فراگرفتند.

وی ادامه داد: ۸۰ درصد مهارت‌های فنی و حرفه ای ارائه شده متناسب با ظرفیت استان است و افراد آموزش دیده یا خود کارآفرین شده و یا جذب بنگاه‌های اقتصادی می‌شوند.

دراهکی گفت: مجوز راه اندازی نخستین مرکز آموزش صنایع دریایی و شیلاتی کشور در شهرستان دیر گرفته شده و  با تاسیس این مرکز روند آموزش‌ها و مهارت آموزی‌ها شتاب بیشتری خواهد گرفت.

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای دیر گفت:  امروز چهار آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد در رشته‌های هنرهای تزئینی،صنايع غذايي، مراقبت، زیبایی و فناوری اطلاعات در این شهرستان افتتاح شد.

حسین درویشی افزود: در سال گذشته یک هزار و ۵۰۰ نفراز جوانان شهرستان دیر مهارت‌های فنی و حرفه ای را در ۱۰ آموزشگاه دولتی و آزاد و ۱۰ کارگاه روستایی فرا گرفتند.


امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

معاون برنامه ريزي و  امور عمراني فرماندار شهرستان دير خواستار توسعه و ارتقای فرهنگ مهارت آموزی در جامعه و تبدیل شدن این فرهنگ به گفتمان عمومی شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان بوشهر، مجتبي اژدر نيا در نشست با روساي  ادارات آموزش فني و حرفه اي و تعاون كار و رفاه اجتماعي شهرستان دير افزود: توسعه پایدار در جامعه با تقویت مهارت آموزی تحقق می‌یابد و لازم است در سال جاري، آموزش‌های مهارتی تقویت شوند زیرا این حوزه با افزایش توان ملی رابطه مستقیم دارد.

وي اضافه كرد: یکی از مهمترین عناصر اشتغال‌زایی، مهارت است و فني و حرفه‌اي بهترين بستر براي مهارت‌آموزي است که بر این اساس لازم است به آموزش فنی و حرفه‌ای توجه بیشتری شود.

اژدرنيا تاكيد كرد: با توجه به ظرفیت هایی که در شهرستان دير وجود دارد از برنامه های آموزشی فنی و حرفه ای حمایت خواهیم کرد.

رئيس مركز آموزش فني و حرفه اي شهرستان دير هم اظهار داشت: اشتغال پایدار یک موضوع اساسی است که فقط با پول ایجاد نمی شود و داشتن مهارت و اراده از ضرورت های آن است.

حسين درويشي با بيان اينكه حلقه استخدام در دستگاه های دولتی تنگ تر شده و باید افراد با مهارت آموزی،  وارد بازار کار شوند، افزود: تحقق شعار سال نیازمند فرهنگ‌سازی مناسب برای تبیین، هدایت و فراگیر کردن آموزش های فنی و حرفه‌ای در جامعه است.

وي با بیان اینکه امروز ایجاد اشتغال با مهارت‌آموزی ارتباط مستقیمی دارد،اضافه كرد: آموزش‌های فنی و حرفه‌ای باعث ایجاد اشتغال پایدار خواهد شد و مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان دير با تجهیز کارگاه‌های آموزشی و مربیان مجرب آمادگی دارد که جوانان جویای کار را آموزش داده و به بازار کار معرفی کند.

درويشي با بیان اینکه احیا و بازسازی نقش و جایگاه آموزش‌های فنی و حرفه ای در جامعه و خانواده ها ضروری است، تصریح کرد: سهم این آموزش‌ها در تقویت قابلیت و ظرفیت‌های مناطق بايد مشخص شود که این مهم نیازمند فرهنگ سازی با همکاری مجموعه فرمانداری‌ است.


سرخط خبرها

UP TOGGLE DOWN

امام جمعه دیر: مددجویان شهرستان دیر برای اشتغال و کارآفرینی توانمند شوند

امام جمعه دیر گفت: مددجویان شهرستان دیر برای اشتغال و کارآفرینی توانمند شوند.

مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان بوشهر: نقش مسابقات ملی مهارت در ترویج فرهنگ مهارت آموزی کار وکارآفرینی بی بدیل است

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهرگفت: مسابقات ملی مهارت بستر مناسب برای رقابت سالم بین مهارت...

مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان بوشهر: دیپلم افتخار نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت رشته آشپزي به مهارت آموزی بوشهري رسيد

مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان بوشهر  از کسب دیپلم افتخار نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت در...

مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان بوشهر: مهارت آموزي هزار و هفتصد نفر از آسيب ديدگان و در معرض آسيب اجتماعي در استان بوشهر

مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان بوشهر گفت: بيش از هزار و هفتصد نفر از آسيب ديدگان و در معرض آسيب اجتماعي...

رئيس مركز سنجش و ارزشيابي مهارت فني و حرفه اي استان بوشهر: مهارت آموزي و كارآفريني با اشتغال پیوندی جدا نشدني دارد

رئيس مركز سنجش و ارزشيابي مهارت فني و حرفه اي استان بوشهر گفت: کارآفرینان با حضور درکلاس های فنی و...

معاون آموزش،پژوهش و برنامه ريزي فني و حرفه اي استان بوشهر: مهارت آموزی کلید دست یابی به کارآفرینی و اشتغال در هر منطقه اي است

معاون آموزش،پژوهش و برنامه ريزي فني و حرفه اي استان بوشهر گفت: مهارت آموزی و تربیت نیروی ماهر در...

مدیرعامل پروپیلن جم: توجه به مهارت افزایی دانش آموزان گامی در راستای توسعه متوازن است

 مدیرعامل پروپیلن جم گفت: توجه به مهارت افزایی دانش آموزان گامی مؤثر در راستای توسعه متوازن است.

مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان بوشهر: مهارت آموزي بيش از 19 هزار نفر با آموزش هاي مهارتي در استان بوشهر

مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان بوشهر گفت: در شش ماهه اول سال جاري 19 هزار و 316 نفر با شركت در...

تمام حقوق مادی و معنوی برای اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر محفوظ می باشد