• 077-33340214
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اخبار

هم زمان با روز ارتباطات و روابط عمومی؛ ویدئو کنفرانس هم اندیشی روابط عمومی‌های سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور برگزار شد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

هم زمان با 27 اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی، ویدئو کنفرانس هم اندیشی روابط عمومی‌ های سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، این مراسم، با حضور علی اوسط هاشمی، معاون وزیر کار و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، بهروز کرمی، مشاور رئیس سازمان، حسین فیروزی، معاون توسعه مدیریت و منابع، رضا نصری، مدیر کل دفتر ریاست، حقوقی، روابط عمومی و امور بین الملل، حامد شمس، رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت تعاون، معاون و کارشناسان روابط عمومی ستاد و ادارات کل استان ها برگزار شد. 

بنا براین گزارش، هاشمی، رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، با اشاره به روابط عمومی و ارتباطات به عنوان دو مولفه اصلی در ایجاد تفاهم جمعی برای گسترش گفتمان ملی مهارت با محوریت انسان توانمند تأکید کرد.   

وی با بیان این که ارتباط موثر و نفوذ در افکار عمومی از الزامات جهان امروز است گفت: امروز هر انسان یک رسانه است و در سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور همه  همکاران  به عنوان یک رسانه در نمایان کردن ارزش و قامت مهارت در جامعه با تحول در نگاه ها می توانند مسئولانه نقش آفرینی کنند. 

هاشمی افزود: در جریان سازی مهارت به اجماع گروه های مرجع و جریان ساز می اندیشیم و این مهم نیازمند حضور آگاهانه و هوشمندانه است. 

حسین فیروزی، معاون توسعه و مدیریت منابع نیز در نشست مذکور گفت: با اشاره به اینکه روابط عمومی یک کالای لوکس نیست بلکه ضرورت دنیای ارتباطات است گفت: این امر یک مسئولیت مهم در هر سازمانی است و مطمئن هستم مدیران و همکاران روابط عمومی شایسته در این سازمان،  براي توسعه ارتباطات اجتماعي و غناي معنوي و ارزشي اين حرفه ارزشمند تلاش کرده و جايگاه اين حرفه را در جامعه تثبيت می کنند و مدافع حقوق سازمان هستند.

 در این نشست، رضا نصری، مدیر کل دفتر ریاست، حقوقی، روابط عمومی و امور بین الملل به تبیین ساختار روابط عمومی در سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور پرداخت و بر اصلاح ساختار موجود در راستای ارتقای جایگاه روابط عمومی به عنوان رکن اصلی اطلاع رسانی و ارتباطات درون و برون سازمانی تأکید کرد.

در ادامه حامد شمس، رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت تعاون با حضور در نشست مذکور، روز ملی ارتباطات و روابط عمومی را به تمامی فعالان عرصه ارتباطات و اطلاع رسانی در سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور تبریک گفت.

رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت تعاون افزود: امروزه با تحولات سریع در عرصه ارتباطات و فناوری‌های ارتباطی تلفیق نوینی از علم و هنر در حال شکل گیری است و از رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور که نگاه ویژه ای به گسترش تحولات در این  عرصه را دارند تشکر می کنم. 

 همچنین ربابه بهرامی، معاون وابط عمومی و اموربین المللی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، گزارش کاملی از وضعیت و  فعالیت های روابط عمومی در ستاد و ادارات کل را ارئه کرد.

 در ادامه مسئولان روابط عمومی استان های سمنان، سیستان و بلوچستان، اصفهان، کردستان، آذربایجان غربی و گلستان به نمایندگی سایر استان ها به ارائه نقطه نظرات و چالش های و نقاط ضعف و قوت پیش روی روابط عمومی پرداختند.


سرخط خبرها

UP TOGGLE DOWN

مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان بوشهر : 3 آموزشگاه آزاد فني و حرفه اي در شهر بوشهر افتتاح شد

مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان بوشهر گفت: سه آموزشگاه آزاد فني و حرفه اي در رشته هاي صنايع...

مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان بوشهر: آموزش ۲۲ مهارت در مرکز ملی فنی و حرفه‌ای دیر راه اندازی می‌شود

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر گفت: در مرکز ملی آموزش فنی و حرفه‌ای صنایع دریایی و شیلاتی...

مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان بوشهر: هشت میلیارد تومان برای نوسازی تجهیزات فنی و حرفه‌ای بوشهر تصویب شد

مدیر آموزش کل فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت: با وجود همه تنگناهای مالی اما با توجه به نظر مثبت...

نماينده مردم كنگان،دير،جم و عسلويه در مجلس شوراي اسلامي: مهارت های فنی و حرفه ای نقش مهمی در پیشرفت و توسعه اشتغال در هر جامعه اي دارد

نماينده مردم كنگان،دير،جم و عسلويه در مجلس شوراي اسلامي گفت: توجه ويژه به آموزش‌های فنی و حرفه‌ای...

مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان بوشهر: نخستین مرکز آموزش مهارت صنایع دریایی در استان بوشهر راه‌اندازی می‌شود‌

۲۷۰ حرفه آموزش مهارتی استاندارد در حوزه شیلات، سواحل، نفت، گاز و پتروشیمی در استان بوشهر تدوین شده و...

مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان بوشهر: بیشترین متقاضی دوره‌های فنی و حرفه‌ای در حوزه ایمنی نفت و گاز

مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر گفت: پارسال ۲۰ هزار نفر در استان دوره‌های آموزش فنی و...

پيام تبريك مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان بوشهر به مناسبت هفته مهارت

عبدالمجيد دراهكي مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان بوشهر در پيامي فرا رسيدن هفته ملي مهارت را...

تمام حقوق مادی و معنوی برای اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر محفوظ می باشد