امروز چهارشنبه 26 مهر 1396 ........... آخرین بروزرسانی در چهارشنبه 26 مهر 1396
پذیرش کارآموز در دوره های مورد نیاز منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در کلیه مراکز آموزشی استان / حیات معنوى جامعه در گرو امر به معروف و نهى از منکر است / از آنجایی که گواهینامه الکترونیک مهارت مربوط به ذینفعان است لذا ضبط و نگهداری آن توسط مراکز آموزشی دولتی و آموزشگاههای آزاد ممنوع می باشد. / استفاده از فرصت های شغلی جدید استان با فراگیری آموزش های مهارتی در مراکز آموزش فنی وحرفه ای استان بوشهر / وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی: باید این نگرش ایجاد شود که گواهی نامه مهارت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به عنوان سند لازم برای دست یابی افراد به آرمان های دست یافتنی است. / رسیدگی به شکایات، انتقادات و پاسخگویی به سوالات از طریق ایمیل omomi.ravabet@chmail.ir / ثبت نام دوره های آموزشی رایگان سه ماهه اول 96 در مراکز آموزشی|آموزش های فنی و حرفه ای راهی برای اشتغال | آیا میدانید آموزش های فنی وحرفه ای رایگان است /برای زندگی سالم اندیشه هایتان را دوباره برنامه ریزی کنید/هر روز ۱۰ تا ۳۰ دقیقه پیاده‌روی کنید و هنگام راه رفتن، لبخند بزنید. این بهترین داروی ضدافسردگی است
آرشیو موضوعی: آرشیو اخبار تعداد اخبار : 0
رئیس اداره آموزش ،اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر:

آموزش نیروهای بومی جویای کار در صنعت نفت و گاز با همکاری صنایع

رئیس اداره آموزش ،اداره کل آموزش فنی و حرفه ای در نشست با رئیس اداره آموزش پالايشگاه فجر جم تربیت نیروی ماهر در سراسر استان را مهمترین هدفگذاری این مجموعه عنوان کرد.

برگزاری دوره های آموزشی هرس درختان برای کارکنان فضای سبز شهرداری کنگان و بنک

دوره آموزشی هرس درختان برای کارکنان شهرداری های کنگان و بنک در مرکز آموزش فنی و حرفه ای کنگان برگزار شد.
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر:

مهارت رکن اصلی اشتغال و بهره وری اقتصادی

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی بوشهردر نشست شورای هماهنگی مدیران دستگاه های اجرایی وزارت تعاون ،کار و راه اجتماعی استان که با حضور مدیر کل امور استان های وزارتخانه برگزار شد، با بیان اینکه لزوم مهارت آموزی به عنوان یک گفتمان ملی در حال شکل گیری است، گفت:همه افراد باید از دوران جوانی با مشاغل اقتصادی و کار و تولید آشنا شوند.
رئیس اداره آموزش اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر:

3500 نفر در حوزه صنایع نفت و گاز با آموزش های مهارتی توانمند می شوند

رئیس اداره آموزش اداره کل آموزش فنی و حرفه ای بوشهر در نشست شورای هماهنگی مدیران دستگاه های اجرایی وزارت تعاون ،کار و راه اجتماعی استان گفت:با انعقاد تفاهم نامه همكاري في ما بين سازمان آموزش فني و حرفه اي و وزارت نفت در جهت آموزش و توانمندسازي 10000 نفر نيروي بومي مورد نياز صنايع نفت،گاز و پتروشيمي خاص استان بوشهر كه طي سال 93 تا 96 اجرايي شده در سال 96 براي 3500 نفر برنامه آموزشي تهيه و تدوين شده است.
سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای دشتی:

توسعه آموزش های مهارتی در روستاهای شهرستان دشتی با همکاری سپاه امام صادق استان بوشهر

سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای دشتی در نشست با رئیس کار گروه اشتغال و رئیس کار گروه سلامت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه امام صادق استان گفت: کلید حل معضل بیکاری و ایجاد اشتغال پایدار، تقویت هدفمند زنجیره مهارت آموزی است که می طلبد به این فصل به عنوان بخشی مهم از اقتصاد مقاومتی توجه ویژه شود.
سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران گناوه:

طرح های کارورزی و مهارت آموزی در محیط کار واقعی موتور محرک اشتغال هستند

سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران گناوه در نشست با روسای صنوف شهرستان با تشریح طرح کارورزی و مهارت آموزی در محیط کار و اقعی گفت: طرح کارورزی موتور محرک اشتغال و ابزاری برای تبدیل آموزش های تئوری به دوره های کارآموزی عملی و گامی در راستای ایجاد پیوند بین مراکز علمی با محیط های صنعتی و تولیدی است.
سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای دیر:

دیر ظرفیت مناسبی برای فعالیت شیلاتی و آبزی پروری دارد

سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای دیر در نشست با رئیس تعاونی صیادی شهرستان گفت: توانمندسازی نیروی انسانی و فرهنگ سازی آموزش های مهارتی در دستور کار مراکز فنی و حرفه ای قرار دارد.
سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای دیر:

مهارت آموزی بهترین راه اشتغال مناسب، پایدار و مولد در صنایع شیلات

سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای دیر در نشست با رئیس اداره شیلات شهرستانگفت : فنی و حرفه‌ای آمادگی دارد تا با تربیت نیروی انسانی ماهر و ارتقاء سطح مهارتهای صید و صیادی ، فعالیت در بخش‌های مختلف شیلاتی را کاربردی‌تر کرده و با توسعه تکنیک‌های نوین آبزی پروری بهره وری بیشتری را در این حوزه ایجاد کند .
رئیس اداره آموزش اداره کل فنی و حرفه ای استان بوشهر:

تأمین نیروی مورد نیاز صنایع از مسیر کسب مهارت های فنی و حرفه ای

رئیس اداره آموزش اداره کل فنی و حرفه ای در بازدید از پالایشگاه گاز فجر جم گفت: در این شهرستان موضوع مهارت آموزی از جایگاه ویژه ای برخوردار است و تربیت و تأمین نیروهای مورد نیاز بخش های مختلف به ویژه صنایع می تواند از مسیر آموزش های فنی و حرفه ای صورت پذیرد.
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 3 بوشهر:

توانمندسازی منابع انسانی مقدمه رونق اقتصادی است

رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 3 بوشهر در بازدید از روند اجرای دوره آموزشی ارتقاء مهارت شغلی کارکنان شرکت توزیع برق استان در این مرکز با مهم دانستن نقش نیروی انسانی در پیشرفت وتوسعه کشور، یکی از راههای توانمند سازی نیروی انسانی را فراگیری آموزش های مهارتی عنوان کرد.
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای دیلم:

بسترسازی برای اجرای پایلوت طرح «مهارت‌آموزی در محیط کار واقعی» در اصناف شهرستان دیلم

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای دیلم در نشست با رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت و رئیس اتاق اصناف شهرستان گفت: طرحی که تحت عنوان «مهارت‌آموزی در محیط کار واقعی» مطرح است، پیش‌تر در قالب طرح «استاد- شاگردی» شناخته می‌شده است و این طرح با همکاری صنایع و اصناف شهرستان دیلم در جهت توسعه اشتغال پایدار اجرایی خواهد شد.
سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای دیر:

گسترش همکاری پست و آموزش فنی و حرفه ای دیر در جهت توسعه مهارت آموزی

سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای دیر در نشست با رئیس اداره پست شهرستان بر تعامل و همکاری دوجانبه تاكيد کرد.
سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران گناوه:

آموزش‌های مهارتی بسترساز توسعه مشاغل خانگی

سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران گناوه در بازدید از تعاونی فرش دستباف شهرستان ارائه آموزشهای فنی و حرفه‌ای را بسترساز ایجاد مشاغل خانگی، بنگاه‌های کوچک و متوسط و زودبازده دانست.

آغاز رسمي چهل و چهارمين مسابقات جهانی مهارت ابوظبي – 2017

چهل و چهارمين مسابقات جهانی مهارت ابوظبي – 2017، امروز يكشنبه مورخ 23 مهرماه /15 اكتبر با حضور 58 كشور شركت كننده به طور رسمي در شهر ابوظبي، كشور امارات متحده عربي آغاز شد.

آشنایی کارآموزان آموزش فنی و حرفه ای بوشهر با راهکارهای اطفاء حریق

در راستای ایمن‌سازی و پیشگیری از آتش‌سوزی همچنین روش‌های مقابله با حریق و آشنایی کارآموزان رشته ایمنی و بهداشت صنعتی مراکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 1 و 2 شهر بوشهر دوره آموزشی روش های اطفاء حریق با همکاری سازمان ایمنی و آتش نشانی شهرستان بوشهر در محل ایستگاه شماره یک آتشنشانی بوشهر برگزار شد.
سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای دشتی:

توسعه مهارت آموزی در بین شهروندان با همکاری شهرداری ها

سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای دشتی در نشست با شهردار شنبه و طسوج شهرستان اظهار داشت : توسعه و ارتقاء قابلیت های شغلی و حرفه ای شهروندان، ایجاد فرصت های شغلی جدید، حمایت از اشتغال پایدار و آموزش و بروزرسانی دانش مهارتی آنان تدوین شده است که امیدواریم با تعامل صورت گرفته در راستای تعالی بخشیدن به اهداف هر دو دستگاه گام های موثری برداریم.
بخشدار شنبه و طسوج شهرستان دشتی:

کلید اشتغال پایدار، توانمند سازی نیروی کار با مهارت آموزی است

بخشدار شنبه و طسوج شهرستان دشتی در نشست با سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان گفت:کلید اشتغال پایدار، توانمند سازی نیروی کار کشور است و ایجاد بخش های مهارتی حرفه آموزی برای اشتغال پایدار یک ضرورت است.
آبان ماه سال جاري برگزار مي شود:

بازديد همگاني از مراكز آموزش فني و حرفه اي در سراسر كشور

سرپرست دفتر رياست، روابط عمومي و مديريت عملكرد سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور خبر داد: برنامه بازديد همگاني از مراكز آموزش فني و حرفه اي سراسر كشور، بيستم تا بيست و پنجم آبان ماه سال جاري به صورت هماهنگ كشوري برگزار مي شود.
سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای گناوه:

برگزاری اولین دوره آموزش مهارتی نابینایان در استان بوشهر

سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان گناوه از برگزاری دوره آموزشی مهارتی کار با صدف ویژه نابینایان و کم بینایان این شهرستان برای اولین بار در استان بوشهر خبر داد.
مدیر منابع انسانی مجتمع گاز پارس جنوبی:

طرح کارورزی و مهارت آموزی نیروهای بومی استان بوشهر در صنایع پارس جنوبی آغاز شد

مدیر منابع انسانی مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: طرح کارورزی و مهارت آموزی متقاضیان بومی استان بوشهر، با حضور بیش از ۲۰۰ نفر از جوانان جویای کار در صنایع، پالایشگاه‌ها و مجتمع گازی پارس جنوبی اجرا شد.