امروز سه شنبه 1 اسفند 1396 ........... آخرین بروزرسانی در سه شنبه 1 اسفند 1396
پذیرش کارآموز در دوره های مورد نیاز منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در کلیه مراکز آموزشی استان / حیات معنوى جامعه در گرو امر به معروف و نهى از منکر است / از آنجایی که گواهینامه الکترونیک مهارت مربوط به ذینفعان است لذا ضبط و نگهداری آن توسط مراکز آموزشی دولتی و آموزشگاههای آزاد ممنوع می باشد. / استفاده از فرصت های شغلی جدید استان با فراگیری آموزش های مهارتی در مراکز آموزش فنی وحرفه ای استان بوشهر / وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی: باید این نگرش ایجاد شود که گواهی نامه مهارت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به عنوان سند لازم برای دست یابی افراد به آرمان های دست یافتنی است. / رسیدگی به شکایات، انتقادات و پاسخگویی به سوالات از طریق ایمیل omomi.ravabet@chmail.ir / ثبت نام دوره های آموزشی رایگان سه ماهه اول 96 در مراکز آموزشی|آموزش های فنی و حرفه ای راهی برای اشتغال | آیا میدانید آموزش های فنی وحرفه ای رایگان است /برای زندگی سالم اندیشه هایتان را دوباره برنامه ریزی کنید/هر روز ۱۰ تا ۳۰ دقیقه پیاده‌روی کنید و هنگام راه رفتن، لبخند بزنید. این بهترین داروی ضدافسردگی است
آرشیو موضوعی: آرشیو اخبار تعداد اخبار : 0
رئیس دانشگاه علوم و فنون مرز کشور:

ضرورت تقویت مهارت آموزی و توانمندسازی افراد جامعه

رئیس دانشگاه علوم و فنون مرز کشور در بازدید از دوره آموزشی تعمیر موتورهای دریایی دیزل دانشجویان این دانشگاه که در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان گناوه در حال برگزاری است گفت: فراگیری مهارت‌های فنی و حرفه‌ای نقش به‌سزایی در ایجاد زمینه‌های اشتغال پایدار برای جوانان آینده‌ساز نظام و جویای کار دارد.
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 3 بوشهر:

ارتقاء دانش مجریان تجربی لوله کشی ساختمان نظام مهندسی بوشهر با آموزش های مهارتی

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 3 بوشهر در بازدید از اجرای دوره آموزشی سیستم های لوله کشی آب سرد و گرم مجریان تجربی لوله کشی آب و فاظلاب ساختمان نظام مهندسی استان بوشهر گفت: یکی از راه های ایجاد اشتغال کسب مهارت و آموزش فنی و حرفه ای است.
شهردار شهر اهرم:

آموزش و یادگیری نیاز امروز نیروی های انسانی در عرصه های مختلف شغلی است

شهردار اهرم در نشست با رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای تنگستان گفت: هرجا که به مقوله آموزش اهمیت بیشتری داده شده موفقیت قابل ملاحظه ای در آن حوزه حاصل شده است.
فرمانده دانشگاه علوم انتظامی امین ناجا کشور:

دانشجویان و جوانان باید از ظرفیت های فنی و حرفه ای نهایت استفاده را جهت مهارت آموزی ببرند

فرمانده دانشگاه علوم انتظامی امین ناجا در بازدید از دوره آموزشی تعمیر موتور های دریایی دیزل دانشجویان دانشگاه علوم و فنون مرز کشور که در مرکز آموزش فنی و حرفه ای گناوه در حال برگزاری است گفت: زمینه برای همکاری های آموزشی و پژوهشی دانشگاه علوم انتظامی و مجموعه آموزش فنی و حرفه ای مساعد است و همکاری با این مجموعه را گسترش می دهیم.
ایرنا پژوهش منتشر کرد؛

مهارت آموزی؛ زیربنای رونق اشتغال و کارآفرینی

ایرنا پژوهش منتشر کرد؛ مهارت آموزی؛ زیربنای رونق اشتغال و کارآفرینی
سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای گناوه:

برگزاری اولین دوره پرورش و تکثیر زالوی طبی برای اولین بار در سطح استان در شهرستان گناوه

سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای گناوه از برگزاری اولین دوره پرورش و تکثیر زالوی طبی برای اولین بار در سطح استان بوشهر با همکاری جهاد کشاورزی و شرکت تعاونی آبزی پروران اطلس امید شهرستان در مرکز آموزش فنی و حرفه ای خبر داد.
سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران دشتستان:

بازدید دانش آموزان از مراکز فنی و حرفه ای آینده شغلی آنان را رقم خواهد زد

سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران دشتستان در بازدید دانش آموزان هنرستان دخترانه مار و دانش هنر شهرستان از کارگاه های آموزشی این مرکز گفت: مهارت آموزی یکی از راههای توسعه پایدار است که باید بیش از گذشته به آن توجه شود.
سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای گناوه:

مهارت آموزی دانشجویان دانشگاه علوم و فنون مرز کشور در شهرستان گناوه

سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای گناوه از برگزاری دوره آموزشی تعمیر موتورهای دیزل دریایی برای دانشجویان دانشگاه علوم و فنون مرز کشور با همکاری فرماندهی دریابانی شهرستان در این مرکز خبر داد.
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر:

5300 نفر در آزمون پایان دوره مرحله هشتم سال 96 فنی و حرفه ای استان بوشهر شرکت کردند

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر با بیان اینکه این شرکت کنندگان پس از سپری کردن دوره های مهارت آموزی جهت گرفتن گواهینامه مهارت در این آزمون شرکت کرده اند گفت: بیش از 300 نفز ار این شرکت کنندگان از سربازان سپاه استان بوده اند که در راستای تفاهم نامه نیروهای مسلح در دوره های مهارت آموزی شرکت کرده و مهارت های فنی را فرا گرفته اند.
معاون منابع سرباز سپاه استان بوشهر:

مهارت‌آموزی 300 سرباز سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر انجام شد

معاون منابع سرباز سپاه استان بوشهر با اشاره به اجرای طرح مهارت آموزی در میان سربازان سپاه گفت: در این راستا ۳۰۰ سرباز سپاه استان بوشهر در آزمون مهارت‌آموزی کشوری حضور یافتند.
سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای گناوه:

توسعه در همه زمینه نیاز به آموزش های مهارتی دارد

سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای گناوه در نشست با رئیس گروه آموزش دریایی دانشگاه علوم و فنون مرز کشور گفت: مهارت آموزی یکی از راههای توسعه پایدار است که با همکاری دیگر دستگاه در جهت اشتغال پایدار در سطح کشور توسعه می یابد.
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 3 بوشهر:

مشکل اشتغال جوانان استان بوشهر تنها با مهارت آموزی قابل حل است

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 3 بوشهر در بازدید از روند اجرای دوره های آموزشی کارآموزان شرکت شهید محلاتی استان گفت: تمامی این کارآموزان پس از پایان دوره آموزشی در شرکت کشتی سازی شهید محلاتی پس از آزمون جوشکاری مشغول به کار می شوند.
سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای گناوه:

درخشش تیم روباتیک آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای روبیان گناوه در مسابقات روباتیک کشوری

سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای گناوه گفت: تیم روباتیک آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای روبیان شهرستان گناوه در مسابقات کشوری روباتیک که در دانشگاه صنعتی شیراز برگزار شده با کسب مقام سوم این دوره از مسابقات به مسابقات جهانی 2018 که در کشور هلند برگزار می شود راه یافت .
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر خبر داد:

برگزاری نمایشگاه دستاوردهای آموزشگاه هاي آزاد فنی و حرفه ای استان بوشهر در دهه فجر

مدیر كل آموزش فني و حرفه اي استان بوشهر در آئین افتتاحیه نمایشگاه دستاورد های آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای استان گفت: در دهه فجر نمایشگاه دستاوردهای آموزشگاه هاي آزاد فنی و حرفه ای استان در چند مرحله برگزار شده است.
معاون وزير و رئیس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور تأكيد كرد:

ارائه آموزش هاي مهارتي فني و حرفه اي براساس نياز بازار كار منطقه اي

معاون وزير و رئیس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور در ديدار با مربيان آموزش فني و حرفه اي استان مازندران بر ارائه آموزش هاي مهارتي فني و حرفه اي براساس نياز بازار كار منطقه اي تأكيد كرد.

حضور گسترده کارکنان آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن

کارکنان آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر همگام با سایر اقشار و ملت همیشه در صحنه و انقلابی استان بوشهر به صورت گسترده در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن شرکت کردند و برگ زرین دیگر را از تاریخ انقلاب اسلامی به ثبت رساندند.
فرماندار شهرستان دشتی:

برای ایجاد اشتغال نیازمند توسعه مهارت و آموزش در شهرستان دشتی هستیم

فرماندار دشتی در سخنرانی قبل خطبه های نماز جمعه 20 بهمن ماه شهرستان اظهار کرد: مشکلات اشتغال شهرستان باید توسط مردم و جوانان خلاق و کارآفرین دشتی حل شود.
فرمانده پایگاه هوایی ششم شکاری شهید یاسینی بوشهر:

ارتقاء دانش مهارتی سربازان وظیفه نیروی هوایی بوشهر با آموزش های فنی و حرفه ای

فرمانده پایگاه هوایی ششم شکاری شهید یاسینی بوشهر در سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه 20بهمن ماه شهر بوشهر گفت: توسعه مرکز آموزش فنی و حرفه ای مستقر در پایگاه هوایی بوشهر با همکاری مجموعه آموزش فنی و حرفه ای استان در راستای توانمندسازی سربازان وظیفه و خانوداه های پرسنل در دستور کار قرار دارد.
فرماندار شهرستان دشتی:

توسعه آموزشهای مهارتی در شهرستان دشتی سبب تقویت نگاه فنی در آن حوزه خواهد شد

فرماندار دشتی در بازدید از مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان اصلي ترين نياز كشور را ايجاد اشتغال پايدار دانست و اظهار داشت : درهر کشوری، جوانان بعنوان مهمترین سرمایه آن کشور هستند که اگر از ظرفیت آنان استفاده نشود به تهدیدی بزرگ تبدیل می شوند که این امر لزوم کسب مهارت جهت ایجاد اشتغال را دو چندان می کند.
همزمان با دهه مبارک فجر:

جشنواره غذاهای بومی و محلی کارآموزان فنی و حرفه ای در دشتی گشایش یافت

همزمان با دهه مبارک فجر در آئینی با حضور مسئولین شهرستان دشتی، جشنواره غذاهای بومی و محلی کارآموزان آموزش فنی و حرفه ای در مجتمع شهدای فرهنگی شهرستان گشایش یافت.