امروز پنج‌شنبه 23 آذر 1396 ........... آخرین بروزرسانی در پنج‌شنبه 23 آذر 1396
پذیرش کارآموز در دوره های مورد نیاز منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در کلیه مراکز آموزشی استان / حیات معنوى جامعه در گرو امر به معروف و نهى از منکر است / از آنجایی که گواهینامه الکترونیک مهارت مربوط به ذینفعان است لذا ضبط و نگهداری آن توسط مراکز آموزشی دولتی و آموزشگاههای آزاد ممنوع می باشد. / استفاده از فرصت های شغلی جدید استان با فراگیری آموزش های مهارتی در مراکز آموزش فنی وحرفه ای استان بوشهر / وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی: باید این نگرش ایجاد شود که گواهی نامه مهارت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به عنوان سند لازم برای دست یابی افراد به آرمان های دست یافتنی است. / رسیدگی به شکایات، انتقادات و پاسخگویی به سوالات از طریق ایمیل omomi.ravabet@chmail.ir / ثبت نام دوره های آموزشی رایگان سه ماهه اول 96 در مراکز آموزشی|آموزش های فنی و حرفه ای راهی برای اشتغال | آیا میدانید آموزش های فنی وحرفه ای رایگان است /برای زندگی سالم اندیشه هایتان را دوباره برنامه ریزی کنید/هر روز ۱۰ تا ۳۰ دقیقه پیاده‌روی کنید و هنگام راه رفتن، لبخند بزنید. این بهترین داروی ضدافسردگی است
آرشیو موضوعی: آرشیو اخبار تعداد اخبار : 0
طی حکمی از سوی دکتر سلیمان پاک سرشت؛

سرپرست گروه مدیریت عملکرد سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور منصوب شد

طی حکمی از سوی دکتر سلیمان پاک سرشت معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، احمد غریوی به سمت سرپرست گروه مدیریت عملکرد این سازمان منصوب شد.
معاون وزير و رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور:

ضرورت ايجاد اتاق فكر رسانه در حوزه مهارت آموزي

معاون وزير و رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور در جمع همكاران روابط عمومي اين سازمان بر ضرورت ايجاد اتاق فكر رسانه در حوزه مهارت آموزي تأكيد كرد.
در دیدار رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور با نماينده مقام معظم رهبري در شهر لاذقيه سوريه؛

در دوران بعد از جنگ مهمترین موضوع آموزش نیروی انسانی در اولویت سازمان است

نشست معاون وزير و رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور با نماينده مقام معظم رهبري در شهر لاذقيه كشور سوريه در محل اين سازمان بيستم آذرماه برگزار شد.
در راستای توسعه مهارت آموزی صورت گرفت:

برگزاری گذر مهارت در آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای ستاره شهر بوشهر

در راستای توسعه و ترویج فرهنگ مهارت آموزی گذر مهارت آشپزی در آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای ستاره شهر بوشهر همزمان با هفته وحدت برگزار شد.
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر:

توسعه مهارت آموزی در بین مددجویان کمیته امداد با تو جه به نیازهای آینده استان بوشهر

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: نیازهای توسعه‌‌محور استان بوشهر می‌طلبد که از هم اکنون ضمن شناسایی این نیازها، زمینه آموزش این افراد در مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای فراهم شود تا در آینده با کمبود نیروی کار ماهر برای صنایع استان مواجه نشویم.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر :

برگزاری 158 دوره آموزشی برای مددجویان کمیته امداد بوشهر در 9 ماه امسال

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر گفت: در 9 ماه امسال 158 دوره آموزشی برای مددجویان کمیته امداد انجام شده است که دو هزار و 87 نفر شامل یک‌هزار و 412 نفر زن و 675 نفر مرد بوده‌اند.
طی حکمی از سوی دکتر سلیمان پاک سرشت؛

سرپرست حوزه روابط عمومي سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور منصوب شد

طی حکمی از سوی دکتر سلیمان پاک سرشت معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، دکتر عزت اله پوریان به سمت سرپرست حوزه روابط عمومي این سازمان منصوب شد.
در راستاي توانمندسازي كادر وظيفه نیروی انتظامی صورت پذيرفت؛

نشست سرپرست مرکز آموزش فني و حرفه اي دشتی با فرماندهي نیروی انتظامی شهرستان

در راستاي توانمندسازي كادر وظيفه نیروی انتظامی شهرستان دشتی، نشستي با حضور سرپرست مرکز آموزش فني و حرفه اي و فرماندهي نیروی انتظامی شهرستان صورت پذيرفت.
سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای گناوه:

سربازان نیروی انتظامی شهرستان گناوه توانمند مهارتی می‌شوند

سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای گناوه در نشست با مئول آموزش فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان با تاکید بر نقش مهم مهارت در حل مشکلات اشتغال جوانان اظهار داشت: جوانان باید با فراگیری مهارت در رشته‌های مورد نیاز جامعه، زمینه اشتغال خود را فراهم کنند.
سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای گناوه:

مهارت آموزی در آینده شغلی سربازان نقشی مهم ایفاء می کند

سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای گناوه در نشست با مسئول آموزش فرماندهی دریابانی شهرستان گفت: آموزش های فنی و حرفه ای امری لازم برای سربازان و کارکنان کادر فرماندهی دریابانی است.
همزمان با هفته وحدت :

برپایی ایستگاه صلواتی به مناسبت میلاد حضرت محمد(ص) و امام جعفر صادق(ع)در اداره آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر

به مناسبت میلاد نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) و میلاد امام جعفر صادق و به مناسبت گرامیداشت هفته وحدت اداره کل آموزش فنی و حرفه ای اقدام به برگزاری ایستگاه صلواتی در این اداره کل نمود.
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر:

برگزاری دوره آموزشی کارآفرینی ویژه مربیان آموزش فنی و حرفه ای در استان بوشهر

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای بوشهر از برگزاری دوره بازآموزی کارآفرینی برای 25 نفر از مربیان آموزش فنی و حرفه ای استان با همکاری مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای کرج خبر داد و گفت: این دوره با هدف اشاعه فرهنگ کارآفرینی وآموزش مهارتهای عمومی کسب و کار و ارتقاء دانش مربیان فنی و حرفه ای برگزار می شود.
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران بوشهر:

فراگیری آموزش های مهارتی در سنین پایه توسعه اشتغال در آینده را به همراه خواهد داشت

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران بوشهر از برگزاری دوره های آموزشی کوتاه مدت در مدارس ابتدایی شهر بوشهر با همکاری آموزش و پروش خبر داد و گفت: برگزاری دوره های مهارتی در سنین پایه برای دانش آموزان فرصت مناسبی است که دانش آموزان با فراگیری آموزش های فنی و حرفه ای با فرهنگ کار، اشتغال و مهارت آموزی بیشتر آشنا شوند.
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر:

آموزش های فنی و حرفه ای عامل توانمندسازی جوانان است

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای بوشهر در نشست با کارکنان مرکز آموزش فنی و حرفه ای دشتی گفت:آموزش های فنی وحرفه ای افراد را به سمت خوداتکایی، مهارت افزایی، توانمندسازی و در نهایت اشتغال سوق می دهد و این آموزش ها از امیدهای اشتغال کشور است.
همزمان با آغازهفته وحدت در پیامی

رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور میلاد پیامبر اکرم صلی الله وعلیه و آله را تبریک گفت

همزمان با آغازهفته وحدت در پیامی رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور میلاد پیامبر اکرم صلی الله وعلیه و آله را تبریک گفت
طی حکمی از سوی دکتر سلیمان پاک سرشت؛

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور منصوب شد

طی حکمی از سوی دکتر سلیمان پاک سرشت معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، نادر فخری به سمت معاون توسعه مدیریت و منابع این سازمان منصوب شد.
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای تنگستان:

آموزش های مهارتی نقش مهمی در توسعه صنعت گردشگری و توریستی دارد

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای تنگستان در نشست با رئیس اداره میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری شهرستان خواستار گسترش بیش از پیش همکاری آموزش های مهارتی در حوزه های مختلف فرهنگی، توریستی و گردشگری شد.
سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران دشتستان:

آموزش های مهارتی در دشتستان با همکاری اداره کتابخانه عمومی توسعه می یابد

سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران دشتستان در نشست با مسئول کتابخانه های عمومی شهرستان آموزش های مبتنی بر کتاب را در کنار حرفه آموزی های فنی، کارگشا و تأثیرگذار دانست.
سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای دیر:

تلفيق دانش با عمل از خيصه هاي بارز مهارت آموزی است

سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای دیر در نشست با رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان گفت: افزایش توانمندی، خلاقیت و به کارگیری دانایی و دانش از جمله عوامل مهم در مهارت آموزی است.
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر:

توانایی بسیج در جهت توسعه مهارت آموزی در جامعه نقشی پر رنگ است

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای بوشهر در نشست با فرمانده سازمان بسیج کارمندی استان گفت: مهارت آموزی معطوف به اشتغال نیاز ضروری جامعه است و بسیج می‌تواند نقش به‌سزایی در توسعه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای داشته باشد.