• 077-33340214
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اطلاعیه ها

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر: برگزاری اولین دوره مسابقات آزاد مهارت انیمیشن و موشن گرافیگ کشور در استان بوشهر

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای بوشهر از برگزاری اولین دوره مسابقات آزاد مهارت ساخت انیمیشن و موشن گراف های مهارتی با حضور 30 استان کشور به میزبانی استان بوشهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر، عبدالمجید دراهکی با بیان اینکه ثبت نام این مسابقات از 8 بهمن لغایت 5 اسفند ماه 97 با مراجعه به ادارات کل آموزش فنی و حرفه ای استان ها صورت خواهد گرفت ،اظهار داشت: مسابقات آزاد مهارت انیمیشن و موشن گرافی در دو مرحله استانی و کشوری برگزار می‌شود که زمان برگزاریمرحله استانی  این مسابقات 8 اسفند ماه  و زمان برگزاری مرحله کشور که در استان بوشهر برگزار می شود  از تاریخ 18 اسفند تا 20  اسفند سال جاری همزمان با هفته بوشهر است.

وی افزود: تمام افرادی که دارای مهارت جساخت و تولید انیمیشن و مشون گرافیک هستند، بدون شرط سنی می‌توانند در مسابقات شرکت کنند.

دراهکی محور های شرکت در این مسابقات را در 6 حوزه مهارت آموزی و کارآفرینی،مهارت آموزی و صنعت،مهارت آموزی،دانشگاه و دانشجو،مهارت آموزی و گردشگری،مهارت آموزی و کسب و کار و مهارت آموزی،مدرسه و دانش آموز عنوان کرد.

وی با بیان اینکه این مسابقات در دو بخش مجزا داوری و ارزشیابی خواهد شد اظهار کرد: در مراسم اختتامیه این مسابقات به چهار نفر برتر در  هر حوزه انیمیشن و موشن گرافیگ به صورت مجزا جوائیز نفیسی اهدا خواهد شد.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر بیان داشت: ارتقای فرهنگ مهارت‌آموزی، جلب نظر بنگاه‌های اقتصادی  صنایع و صنوف در ارتقای مهارت شاغلان، ایجاد فرصت مناسب برای تبادل فنی و تجارب حرفه‌ای بین شاغلان و بنگاه‌های اقتصادی از اهداف برگزاری مسابقات آزاد مهارت است.

دراهکی با اشاره به اینکه برگزاری این مسابقات نقشی مهم در نهادینه کردن فرهنگ مهارت در جامعه دارد ،گفت: چنین اقدامی با عنایت به تغییرات مستمر فناوری و تکنولوژی در همسویی با این تغییرات برای توسعه اقتصادی کشور اهمیت فراوانی دارد.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای بوشهر افزود: برگزاری مسابقات ملی مهارت ویژه شاغلان آزاد و دولتی فرصتی را برای دستیابی به خلأ موجود آموزشی، ارتقای فرهنگ مهارت‌آموزی و توانمندی‌های مهارتی در شاغلان شرکت های خصوصی فراهم می‌سازد.

وی خاطرنشان کرد: علاقه مندان جهت شرکت در این مسابقه می توانند به روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر مراجعه و یا با شماره تماس 33340214 داخلی 111 تماس حاصل نمایند.


سرخط خبرها

UP TOGGLE DOWN

پیام تبریک معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مناسبت فرا رسیدن سال 1398

پیام تبریک معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مناسبت فرا رسیدن سال 1398

پیام تبریک معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مناسبت فرا رسیدن ميلاد باسعادت حضرت علي (ع) و روز پدر

پیام تبریک معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مناسبت فرا رسیدن ميلاد باسعادت...

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر خبر داد؛ کسب رتبه برتر مسابقات قرآن کارکنان سازمان آموزش فنی و حرفه ای توسط آموزش فنی و حرفه ای بوشهر

در هفتمین دوره مسابقات قرآن كاركنان سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور، رضا ابراهیمی از استان بوشهر...

معاون اداری و پشتیبانی آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر: سرکشی و تکریم از خانواده شهدا باید به عنوان یک فرهنگ نهادینه شود

معاون اداری و پشتیبانی آموزش فنی و حرفه ای بوشهر در بازدید از خانواده شهید هاشمی که در راستای...

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر: توانمندسازی 27 هزار نفر با آموزش های مهارتی در سال 97

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای بوشهر در جلسه شورای هماهنگی مدیران کل دستگاههای زیر مجموعه وزارت تعاون ،کارورفاه...

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر: سفر رئیس جمهور فرصتی برای توسعه استان و ترویج فرهنگ کار و تلاش در بوشهر است

مدیرکل آموزش  فنی و حرفه‌ای استان بوشهر گفت: سفر رئیس جمهور به استان بوشهر فرصتی برای توسعه استان...

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور: شایسته سالاری و شایسته گزینی از برنامه های مهم سازمان در سال آینده است

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در نشست با مسئولان معاونت توسعه مدیریت و منابع...

آیین رونمایی از نظام نوین مدیریت آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد برگزار شد

آیین رونمایی از نظام نوین مدیریت آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد در راستای توسعه و فراهم آوردن...

تمام حقوق مادی و معنوی برای اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر محفوظ می باشد