• 077-33340214
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

مرکز دیلم

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

در نشست روسای مراکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان های  دیلم و گناوه بر افزایش تعاملات و همکاری های دوجانبه در راستای توسعه مهارت آموزی تاکید شد.


امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای دیلم در نشست با مدیر آموزش و پرورش بخش امام حسن افزود: ارائه آموزش های مهارتی با توجه به نقش آفرینی در توانمندسازی نیروی اشتغال باید از سنین پائین آغاز شود.


امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
مرکز آموزش فنی و حرفه ای دیلم با حضور در نمایشگاه صنایع دستی روستایی شهرستان دستاورد های مهارت آموختگان روستایی مرکز آموزش فنی و حرفه ای را در معرض دید بازدید کنندگان قرار داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر، حسین مرتضوی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای دیلم برگزاری نمایشگاه توانمندی‌های مهارت آموزان روستایی را در جهت ایجاد اشتغال و ارائه الگو به کار جویان دانست و افزود: نمایشگاه دستاورد‌های هنر آموزان مرکز فنی و حرفه‌ای حاصل تلاش۱00 نفر از کارآموزان است که در حال آموزش این دوره‌ها هستند. وی با اشاره به اینکه برای وجود هر شغل داشتن حداقل مهارت ها الزامی است اظهار کرد: هدف از آموزشهای فنی و حرفه ای، افزایش توانایی ها، دانش، مهارت و قدرت درک افراد و انجام مطلوبتر کار در محدوده وظایف شغلی است. مرتضوی ادامه داد: استفاده از ظرفیت جوانان پرتلاش روستاها برای ساخت و توسعه شهرستان و جلوگیری از مهاجرت به شهرها اقدامی است که بر مبنای توانمندی ها و برنامه های سازمان آموزش فنی و حرفه ای امکان تحقق دارد. رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای دیلم با بیان اینکه توسعه آموزش های مهارتی در همه بخش ها قابل ترویج است، خاطرنشان کرد: سازمان آموزش فنی و حرفه ای با تربیت نیروی کار مورد نیاز بخش های مختلف جامعه از جمله صنعت و کشاورزی قدم بزرگی را برای کاهش بیکاری برداشته است.

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

مدیر کل آموزش فنی و  حرفه ای بوشهر در نشست با کارکنان مرکز آموزش فنی و حرفه ای دیلم گفت: آموزش های فنی حرفه ای و مهارتی مسیری طلایی برای پرورش نیروی انسانی ماهر و متخصص در جامعه و کاهش نرخ بیکاری است که باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.


امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
فرماندار دیلم در بازدید از غرفه دستاورد مهارت آموزان روستایی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان در نمایشگاه تولیدات و محصولات روستایی گفت: مهارت آموزی همراه با نیازسنجی بازار کار راهبرد عملی اشتغالزایی پایدار برای جوانان این شهرستان است. به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر، عبدالامیر قاسمی اظهار داشت: مهارت آموزی بر اساس نیاز بازار کار و واحدهای تولیدی و صنعتی زمینه ورود جوانان بیکار را به بازار کار فراهم می کند. وی بر توسعه آموزش های مهارتی در روستاهای شهرستان تاکید کرد و افزود: برای ایجاد اشتغال باید بسترهای لازم را برای جذب جوانان جویای اشتغال فاقد مهارت فراهم کنیم، تا با حضور جوانان در این مراکز مقدمات کارافرینی و ایجاد اشتغال فراهم شود. قاسمی با اشاره به نقش آموزش های فنی و حرفه ای برای ایجاد اشتغال اظهار کرد: مهارت آموزی باید اولویت اساسی در ایجاد اشتغال پایدار در روستاهای شهرستان باشد. فرماندار دیلم تاکید کرد: شهرستان دیلم پتانسیل های زیادی برای اشتغال دارد که بایستی تمام دستگاه‎ها با هم افزایی، همکاری و شناخت توانمندی‎های موجود در حوزه های گردشگری، صنایع دستی، تولیدات و محصولات محلی زمینه اشتغال جوانان را فراهم کنند. وی با بیان اینکه معضل بیکاری یکی از مهمترین مشکلات جامعه امروزی است و مهارت های فنی و حرفه ای راهگشای مشکل بیکاری خواهد بود ، افزود : نقش آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در توانمندسازی منابع انسانی بر هیچ‌کس پوشیده نیست و در این ارتباط توجه به ظرفیت‌های بومی شهرستان و نیازهای بازار کار با فراگیری این آموزش‌ ها می‌تواند سبب ایجاد اشتغال پایدار در منطقه شود.

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای دیلم در نشست با فرماندهی دریابانی شهرستان اظهارکرد: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری مدظله العالی در خصوص توانمند سازی سربازان برای مهارت آموزی، اشتغال و تشکیل قرارگاه مهارتی در نیروی مسلح هماهنگی بسیار خوبی با فرماندهی دریابانی شهرستان به عمل آمد.


سرخط خبرها

UP TOGGLE DOWN

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای بوشهر خبر داد: اپراتورهای جایگاه های CNG استان بوشهر توانمند مهارتی می شوند

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای بوشهر در نشست با مدیر عامل شرکت پخش فراورده های نفتی استان گفت:در...

در دیدار دکتر پاک سرشت با استاندار گیلان توافق شد: تفاهم نامه همکاری بین سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و استانداری گیلان امضا می شود

در دیدار رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با استاندار گیلان توافق شد؛ در راستای مهارت آموزی در حوزه...

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور تأکید کرد: آموزش های مهارتی به صورت منطقه ای، برنامه ریزی و اجرا شود

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در نشست شورای عالی مهارت آموزی استان گیلان تأکید کرد: آموزش...

توسط آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای ایمن ساحل آسا بوشهر انجام شد: تالیف اولین کتاب اصول ایمنی و بهداشت ویژه مدیران در استان بوشهر تالیف شد

مدیر آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای ایمن ساحل آسا بوشهر در راستای ترویج فرهنگ ایمنی در جامعه کتاب...

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر: 4477 نفر از سربازان استان بوشهر مهارت افزایی می شوند

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای بوشهر در نشست توانمندسازی پرسنل وظیفه نیروی های مسلح استان گفت: در سال گذشته...

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر: مهارت آموزی یکی از راه های نجات صنعت و اشتغال در استان بوشهر

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر در آئین بهره برداری از داک های شناور شرکت صنایع دریایی صدرا بوشهر...

سرپرست فنی و حرفه ای شهرستان دیر در گفتگو با فارس : استقبال پرشور جوانان از دوره های مهارت آموزی

سرپرست فنی و حرفه ای شهرستان دیر گفت: علی رغم استقبال پرشور جوانان دیری از دوره های مهارت آموزشی...

تمام حقوق مادی و معنوی برای اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر محفوظ می باشد