• 077-33340214
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

مرکز دشتی

رئيس دانشگاه آزاد واحد خورموج شهرستان دشتي: دانشجویان دانشگاه آزاد خورموج بر اساس ظرفيت هاي استاني توانمندسازی مهارتی می‌شوند

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رئيس دانشگاه آزاد واحد خورموج شهرستان دشتي گفت: توجه به آموزش های فنی و حرفه ای در جامعه باید از سد گفتمان خارج و عملیاتی شود و حرف ها به عمل تبدیل شوند.

به گزارش روابط عمومي اداره کل آموزش فني و حرفه اي استان بوشهر، اشکان معصومي در نشست با رئيس مرکز آموزش فني و حرفه اي شهرستان دشتي با اشاره به نقش اساسی آموزش های مهارتی در توانمندسازی دانشجویان اظهار داشت: ما از همکاری با آموزش فنی و حرفه ای استقبال می کنیم و ایده‌آل ما است که در اکوسیستمی که در حال شکل گیری است زنجیره ای از دانش، فن و مهارت وجود داشته باشد.

وي با اشاره به اینکه برنامه های مهارتی با دیدگاه کارآفرینی و اشتغال صورت گیرد، افزود:  دانشگاه آزاد آمادگی کامل جهت برگزاری دوره های مهارتی در راستای توانمندسازی دانشجویان را دارد و فضاهای آموزشی مورد نیاز را در اختیار مجموعه آموزش فنی و حرفه ای قرار خواهد داد.

معصومي با بيان اهمیت مهارت آموزی برای دانشجویان در رشته های مختلف به ویژه مهارت آموزی در حوزه صنعت نفت و گاز  ادامه همکاری آموزش فني و حرفه اي و دانشگاه آزاد را به فال نیک گرفت.

رئيس مرکز آموزش فني و حرفه اي شهرستان دشتي نيز گفت: سیاست سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، واگذاری آموزش ها ست و آموزش فنی و حرفه ای با این رویکرد در راس مرکز سنجش صلاحیت حرفه ای قرار می گیرد.

محمدجواد کاشفي با بیان اینکه تنها راه فراهم شدن مشکل اشتغال جوانان توانمندسازی آنان است اظهار داشت: توانمندسازی دانشجویان با آموزش‌های مهارتی، گامی به سوی تحقق اقتصاد مقاومتی است.

وي تاکيد کرد: مشاغل موجود در جامعه روز به روز در مسیر تخصصی شدن در حرکت است که در این راستا باید مهارت آموزی نیز با محوریت ایجاد مشاغل جدید و نو با همکاري دانشگاه ها صورت گیرد.

رئيس مرکز آموزش فني و حرفه اي دشتي ، ادامه داد: آموزش های فنی و حرفه ای اهمیت فزاینده ای یافته است و طبیعتا جهت گیری نظام ها ی آموزشی خواهان توسعه به سمت این آموزش ها معطوف شده است.

کاشفي تصريح کرد: همکاری تمامی نهادها و دستگاهها در خصوص ارائه آموزشهای صحیح و متناسب و مورد نیاز بازار کار در حوزه های مختلف مورد انتظار است.


سرخط خبرها

UP TOGGLE DOWN

نماينده مردم کنگان،دير،جم و عسلويه در مجلس شوراي اسلامي: استان بوشهر داراي ظرفيت هاي ويژه صنعتي است و بايد مهارت آموزي بصورت ملي در آن اجراء شود

نماينده مردم کنگان،دير،جم و عسلويه در مجلس شوراي اسلامي،گفت: آموزش های فنی و حرفه ای باید به عنوان اصل مهم در...

مدير کل آمزش فني و حرفه اي استان بوشهر: 10 کارگاه مهارت آموزي در نيروي دريايي بوشهر راه اندازي مي شود

مدير کل آموزش فني و حرفه اي استان بوشهر گفت: در راستاي توسعه آموزش هاي مهارتي و در جهت ارتقاء دانش و مهارت...

مدير کل آموزش فني و حرفه اي استان بوشهر: دانش آموزان و دانشجویان فاقد مهارت در مراکز آموزش فني و حرفه اي توانمند مي شوند

مدير کل آموزش فني و حرفه اي استان بوشهر گفت: توسعه انسانی رکن اصلی توسعه پایدار است و باید برای...

مدير کل تعاون کار و رفاه اجتماعي استان بوشهر: ۵۷۵ دانش‌آموخته استان بوشهر جذب کارورزی و مهارت آموزي می‌شوند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر گفت: به منظور افزایش اشتغال دانش‌آموختگان دانشگاهی از طریق...

نماينده مردم کنگان،دير،جم و عسلويه در مجلس شوراي اسلامي: آموزش های مهارتی متناسب با نیاز بازار کار در جنوب استان بوشهر توسعه پیدا کند

نماينده مردم کنگان،دير،جم و عسلويه در مجلس شوراي اسلامي با اشاره به سهم مهارت افزایی در تحقق شعار...

مدير کل آموزش فني و حرفه اي استان بوشهر: تدوین 14 استاندارد جدید آموزشی شغل و شایستگی در فنی و حرفه ای بوشهر

مدیر کل آموزش فنی وحرفه ای استان بوشهر از تدوین 14 استاندارد جدید آموزشی شغل و شایستگی در اداره کل...

مدير کل آموزش فني و حرفه اي استان بوشهر: 1000 مهارت آموز در محيط کار واقعي در استان بوشهر مهارت افزايي مي شوند

مدير کل آموزش فني و حرفه اي استان بوشهر گفت: با برنامه ريزي صورت گرفته در سال گذشته 1400 مهارت...

تمام حقوق مادی و معنوی برای اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر محفوظ می باشد