• 077-33340214
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اخبار اداره کل

اختتامیه نخستین مسابقات ملی آزاد مهارت انیمیشن و موشن گرافیک در بوشهر برگزار شد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مراسم اختتامیه اولین مسابقات آزاد مهارت انیمیشن و موشن گرافیک کشور در سالن امام علی (ع)آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر با حضور مسئولین استانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر، عبدالمجید دراهکی مدیر کل اموزش فنی و حرفه ای استان بوشهردر مراسم اختتامیهاین مسابقات گفت: برگزاری اولین مسابقات آزاد مهارت انیمیشن و موشن گرافیک  با هدف ارتقای فرهنگ مهارت آموزی و نهادینه کردن آن در جامعه و بسترسازی برای تبادل فنی و تجارب حرفه ای بین صاحبان فن و کشف استعداد های حرفه ای نخبگان مهارتی و ایجاد فرصت مناسب برای شکوفایی مهارت ها و ایجاد انگیزش در جوانان برای کسب مهارت در ارومیه برگزار شد.

وی افزود: برگزاری مسابقه آزاد انیمیشن و موشن گرافیک زمینه ساز توسعه کسب وکارهای جدید در سطح کشور است که نقش اساسی در جذب جوانان به مشاغل زود بازده و نوین دارد.

دراهکی اظهار کرد: در این رقابت‌ها 17 هنرمند دانش آموخته رشته انیمیشن و موشن گرافیک در سنین مختلف از 19 استان کشور در این دوره از مسابقات در بخش حضوری و خیر حضوری شرکت کردند.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای بوشهر  با اشاره به اینکه برگزاری این مسابقات نقشی مهم در نهادینه کردن فرهنگ مهارت در جامعه دارد،اظهار داشت: برگزاری مسابقات ملی مهارت ویژه شاغلان آزاد و دولتی فرصتی را برای دستیابی به خلأ موجود آموزشی، ارتقای فرهنگ مهارت‌آموزی و توانمندی‌های مهارتی در شاغلان شرکت های خصوصی فراهم می‌سازد.

                             

وی افزود: در این دوره از مسابقات در بخش انیمیشن علی پور مرادی از استان همدان مقام اول، ارش ملاح از استان بوشهر مقام دوم،مجید جمشیدی از استان اصفهان مقام سوم و شکیبا پیامنی از استان سمنان مقام چهارم این دوره از مسابقات را کسب کردند.

دراهکی به برترین های بخش موشن گرافیک نیز اشاره کرد و گفت: سعیده معصومی از استان بوشهر مقام اول،علی حاجی پور از استان بوشهر مقام دوم ،فریده عدالتی از استان فارس مقام سوم و مرضیه رحیم خانی از استان فارس مقام چهارم مسابقات را کسب کردند.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر به حضور فعال شرکت کنندگان در بخش غیر حضوری اشاره کرد و افزدو: در این بخش اثر امید سیفی  شرکت کننده استان همدان  در بخش انیمیشن برتر شد و در بخش موشن گرافیک نیز اثر اله کرم حسینی از استان بوشهر حائز رتبه برتر شد.

                          

شایان ذکر است بانک توسعه تعاون استان بوشهر،بانک رفاه کارگران استان بوشهر،دانشگاه علمی و کاربردی پلیمر استان بوشهر،آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای ارمغان بوشهر،گروه آموزشی فاطمه الزهرا و فردوسی بوشهر، آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای آریان گناوه،سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس و مجتمع گاز پارس جنوبی حامیان مالی این مسابقات بوده اند.


سرخط خبرها

UP TOGGLE DOWN

پیام تبریک معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مناسبت فرا رسیدن سال 1398

پیام تبریک معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مناسبت فرا رسیدن سال 1398

پیام تبریک معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مناسبت فرا رسیدن ميلاد باسعادت حضرت علي (ع) و روز پدر

پیام تبریک معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مناسبت فرا رسیدن ميلاد باسعادت...

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر خبر داد؛ کسب رتبه برتر مسابقات قرآن کارکنان سازمان آموزش فنی و حرفه ای توسط آموزش فنی و حرفه ای بوشهر

در هفتمین دوره مسابقات قرآن كاركنان سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور، رضا ابراهیمی از استان بوشهر...

معاون اداری و پشتیبانی آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر: سرکشی و تکریم از خانواده شهدا باید به عنوان یک فرهنگ نهادینه شود

معاون اداری و پشتیبانی آموزش فنی و حرفه ای بوشهر در بازدید از خانواده شهید هاشمی که در راستای...

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر: توانمندسازی 27 هزار نفر با آموزش های مهارتی در سال 97

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای بوشهر در جلسه شورای هماهنگی مدیران کل دستگاههای زیر مجموعه وزارت تعاون ،کارورفاه...

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر: سفر رئیس جمهور فرصتی برای توسعه استان و ترویج فرهنگ کار و تلاش در بوشهر است

مدیرکل آموزش  فنی و حرفه‌ای استان بوشهر گفت: سفر رئیس جمهور به استان بوشهر فرصتی برای توسعه استان...

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور: شایسته سالاری و شایسته گزینی از برنامه های مهم سازمان در سال آینده است

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در نشست با مسئولان معاونت توسعه مدیریت و منابع...

آیین رونمایی از نظام نوین مدیریت آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد برگزار شد

آیین رونمایی از نظام نوین مدیریت آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد در راستای توسعه و فراهم آوردن...

تمام حقوق مادی و معنوی برای اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر محفوظ می باشد